Bahet i ditun emni i fituesit të Topit të Artë?

Revista prestigjioze “France Football” në mënyrë aksidentale ka zbulue që këtë sezon ‘Topi i Artë’ ka me u fitue nga Lionel Messi.

Simbas burimeve të portalit të njohun “Diario Gol”, fituesi i këtij çmimi asht zbulue mbasi ka rrjedhje të informacionit.

Tashma ka përfundue procesi i votimit dhe numërimit të votave të gazetarëve nga e tanë bota.