Bale zgjedh gollen ma të bukur në karrierë, shihne (video)

Gareth Bale, ka kallxue se goli ndaj Atletico Madridit në finale të Ligës së Kampionëve dhe fitimi i “La Decimas”, janë momente të paharrueshme për të.