Balotelli befason me ekipin e ri

Mario Balotelli ka me u rikthye në Serie A.

Sulmuesi i Liverpoolit asht afër transferimit në Palermo, raportojnë mediat italiane.

Balotelli asht njoftue nga “Reds” se duhet me gjetë nji ekip të ri.

Dhe, Palermo ka shprehë gadishmëni ta transferojë në Renzo Barbera.