Balotelli s’po din me u ndalë, shënoi super goll dhe sonte

Mario Balotelli po vazhdon të impresionojë me paraqitjet e tij te ekipi francez, Nice.

Sulmuesi italian ka gjetë udhën e gollit edhe sonte në kuadër të Europa League ndaj Krasondar.

Balotelli ka shënue 5 golla në 309 minuta të luejtuna me fanellën e Nice këtë sezon.

Shperndaje në: