Barcelona ja vnon synin lojtarit të Juventusit

Stephan Lichtsteiner mundet me qenë përforcimi i ardhshëm i Barcelonës.

Mbrojtësi i djathtë i Juventusit asht vëzhgue nga gjiganti katalan në ndeshjen mes Zvicrës dhe Andorrës në eliminatoret e “Kampionatit Botnor 2018”, shkruen e përditshmja sportive katalane “Sport”.

Lichtsteiner ka hy në vitin e fundit të kontratës së tij me kampionin e Italisë,

Shperndaje në: