Barcelona kërkon lojtarin shqiptar!

mustafi

Mbasi që Marc Bartra doket pranë largimit nga Barcelona, ekipi katalunas me gjase e ka gjete mbasardhësin e tij.

Si shkruen Sport, Barcelona po e kerkon mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi, për të cilin interesim kanë shpreh edhe Liverpool e Chelsea.

Megjithatë, ende asgja nuk asht konfirmue nga të dyja palët dhe çdo gja ka me u konfirmue gjatë afatit kalimtar veror.

Shperndaje në: