Basketbollistja kosovare i rritë temperaturat

Basketbollistja 20-vjeçare e ekipit të Prishtinës Ulpiana Emra,  ka nji trup për me i pasë zili dhe këtë nuk heziton me ekspozue.

Ulpiana këto ditë të nxehta verore po freskohet në pllazhet e Sarandës dhe këtë e ka ba të ditun përmes disa fotografive të publikueme në llogarinë personale në Facebook.

Ulpiana-Emra-basketbolliste-kosovare3 Ulpiana-Emra-basketbolliste-kosovare5

13620993_1008389455941965_6298915950336340863_n

Shperndaje në: