Bastoret favorizojnë këto ekipe për Championsin

favoretbastet

Bayern Munich dhe Barcelona janë favorite për me u kualifiku në finale të Ligës së Kampionëve.

Bastorja sportive, ‘Bwin’, favorizon Barcelonën e Bayernin si dyshen e mundshme që do të kualifikohen në finale të Ligës së Kampionëve.

Klubi spanjoll e ai gjerman, kanë kuota të njajta 1.55 për t’arritë në finale.

I treti renditet Real Madridi me koeficientin 4.00, PSG 5.5, Manchester City 6.5, Atletico Madrid 8.0, Wolfsburg, 11.0 dhe Benfica 41.00.

 

bastoret

Shperndaje në: