Bastoret, qe kush ka me fitue Ligën e Kampionëve

Mbas eliminimit të Barcelonës, Bayern Munich asht skuadra favorite për me fitue Ligën e Kampionëve.

BWin e ka favorizue Bayern Munichun për me fitue Ligën e Kampionëve për këtë edicion.

Bastorja e njohun ja ka vendos bavarezëve kuotën 2.45 për me e ngrit trofeun e kësaj gare në fund.

Mbas tyne renditen Real Madridi me 3.0, Atletico Madrid me 4.75 dhe Manchester City me 8.50.