Bayern, gati oferta për sulmuesin e njohun, then çdo rekord në Bundesliga

Bayern Munchen po pregaditet për me realizue blemjen ma të madhe dhe ma të shtrejtë në historinë e Bundesligës.

Simbas të përditshmes britanike “The Sun”, drejtuesit e kampionëve të Gjermanisë kanë gati 75 milionë euro për me ble sulmuesin e Everton, Romelu Lukaku.

Bavarezët mesa doket kanë vendosë për me hapë “thesin” dhe për me realizue nji blemje që nuk ka ndodhë asnjiherë ma parë.

Shperndaje në: