Bayern Munchen-Real Madrid, përmbledhja e lojës dhe rezultati

Ekipi i Real Madrid’it ka mposhtë me rezultatin minimal 1-0 Bayern Munchen falë nji golli në minutën e 79’ të mbrojtësit Danilo.

Ndeshja asht zhvillue e balancueme, ndërsa madrilenët fitojnë falë gjuejtjes fantastike nga jashtë zonës të Danilos, i cili mposhti portierin Ulreich.

Shperndaje në: