Befasi: Këta janë 4 kandidatët për ‘Topin e Artë’

E përditshmja franceze ‘France Football’ ka parashikue se kush munden me qenë katër futbollistët në garë për “Topin e Artë”.

Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Antoine Griezmann dhe Toni Kroos janë kandidatë potencialë për me fitue trofeun ma të lakmuem të kësaj gare individuale.

Befasia mave madhe asht përjashtimi nga gara e 5 herë fituesit të ‘Topit të Artë’, Leonel Messi, ndërsa në këtë listë nuk ndodhet asnji lojtar i Barcelonës.

Shperndaje në: