Befasi, qe ku don me luejt Ibrahimovic

ibraa

Sulmusi i PSG-së, Zlatan Ibrahimovic, asht lidhë edhe me nji kalim te Napoli. Suedezi nuk ka rinovue kontratën me sheikët e PSG, ndërsa kërkohet nga shumë skuadra në Europë. “Ai nuk ka me shkue te Milani, por nëse kthehet në Itali, atij kishte me i pëlqye me luejt në Napoli”, ka thanë gazetari suedez Jennifer Wegerup.
Simbs gazetarit, atij i pëlqen vendi dhe tifozët e kësaj skuadre dhe për këtë kishte me pranue me luejt atje. Edhe sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, ka thanë se Ibra asht i madh, por skuadra e tij ka aktualisht Gonzalo Higuainin dhe mendojnë ta mbajnë atë.

Shperndaje në: