Befasi, qe kush asht tu e kërkue Riberyn

Doket se klubi i Fenerbahçes asht tu e monitorue situatën e anëtarit të Bayern Munchen, Franck Ribery. Fichajes.net, ka raportue se klubi turk ka shpreh interesim të madh për lojtarin në fjalë, i cili pritet me u largue nga Gjermania në fund të sezonit. Oferta e parë drejt tij pritet t’jetë modeste dhe do të lansohet gjatë afatit kalimtar