Besa, referja bukuroshe nga Struga (foto)

Asht veç 22 vjeçe, por me format e saj tejet seksi, ka mahnitë tanë shqiptarët.

Asht kjo, bukuroshja nga Struga, Besa Lleshi, e cila qysh nga mosha 6 vjeçe asht marrë me sportin e karates.

Por, ajo nuk asht ndalë me kaq.

Besa, tash në Maqedoni, ndanë edhe drejtësinë. Ajo asht femna e parë shqiptare në Maqedoni si refere e futbollit.

Ndryshe, çfarë ka ra në sy te kjo sportiste nuk janë veç sukseset e saj, por asht trupi i saj me nji ngjyrë të bukur çokollade dhe linja perfekte./Rrokum.TV

Shperndaje në: