‘Bild’ ban hajgare me Shkodran Mustafin!

Tabloidi gjerman ‘Bild’ ka ba hajgare me Shkodran Mustafin, i cili këtë merkato u transferue nga Valencia te Arsenali për 41 milionë euro, por nuk po arrin që ta bind trajnerin Joachim Low për nji vend në formacionin e Gjermanisë.

Kur ke kushtue 41 milionë euro dhe je lojtari i tretë ma i shtrejtë i Gjermanisë i të tana kohnave dhe qëndron në pankinën rezervë të Kombëtares gjermane”, shkruen BILD.

Screenshot_15-1

Shperndaje në: