Boks: Conor McGregor-Floyd Mayweather, qe kush fitoi. Shihni komplet ndeshjen (video)

Ka përfundue meçi i shekullit, mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather.

Bokseri profesionist, Mawyather, arriti që me nokautue (teknik) kampionin e UFC’s, McGregor, në raundin e dhetë, para 18 mijë tifozeve në Las Vegas.