Bukuroshja që i ka pasë n’shtrat lojtarët e Barcelona’s e Real’it: Qe kush janë ma të mirë!

Ylli i Reality Show në Argjentinë, Samira Salome, ka ba nji deklaratë bombë mbasi ka pranue se ka kry marrëdhanie seksuale me katër futbollistë të Realit dhe Barçës.

Karim Benzema dhe Marc Bartra, janë dy nga katër futbollistët me të cilët ka ba seks Samira Salome, ylli argjentinas i Reality Show, shkruen ‘The Sun’.

Tue folë për revistën për të rritun ‘Spanish Primera Linea’, bukuroshja tha: “Unë kam kry seks me katër futbollistë. Dy nga Barcelona dhe dy nga Real Madrid. Për fat të mirë ata kanë qenë të gjithë të mirë seksualisht”.

Screenshot_15-18 Screenshot_16-12 Screenshot_17-14