Carlo Ancelotti jep mendimin e tij për ndeshjen Gjermani-Itali

Carlo Ancelotti e ka të vështirë me dhanë parashikime se cili ekip ka me kalue në gjysëfinale nga përballja mes Gjermanisë dhe Italisë.

“Para ndeshjeve të Kampionatit Europian me dhanë prognoza për këto ndeshje, kishte me qenë ma lehtë, tash gjanat nuk janë kështu”, deklaroi Ancelotti.

“Për mue mundësitë janë 50-50”, ka shtue ai.

Shperndaje në: