Carlos Bacca kalon te ekipi anglez

Eksperti i transferimeve Gianluca Di Marzio, e ka konfirmue se Milan dhe West Ham kanë arritë marrëveshje për transferimin e sulmuesit Carlos Bacca.

Kolumbiani ka me i kushtue ekipit anglez 27 milionë euro plus 3 milionë të tjera bonuse.

Tash i mbetet ekipit londinez që me arritë marrëveshje edhe me lojtarin për kushtet personale.

Shperndaje në: