Champions League, rezultatet. Manchester City ja kthen ‘hakun’ Barcelonas (foto, video)

Manchester City ka arrite me mposhte Barcelonen me rezultat 3-1, tue ja kthye ‘hakun’ me nji far forme, mbas asaj humbje dy jave ma pare.

De Bryne dhe Gundogan me dy golla vulosen fitoren per ekipin anglez te Guardiolas, shkruen Rrokum.TV.

Ndersa, ndeshjet tjera kane sjelle rezultate pak a shume te prituna.

screen-shot-11-01-16-at-11-02-pm

https://www.youtube.com/watch?v=hOWM6lGwlzg

Shperndaje në: