Champions League: Sonte luhen dy super ndeshje (foto)

Vazhdon edhe sonte liga ma prestigjioze e futbollit europian, Champions League.

Ne start te kesaj gare, edhe sonte kemi me pase ndeshje interesante, shkruen Rrokum.TV

Veçohen perballjet Liverpool-Sevilla dhe Tottenham-Dortmund./Rrokum.TV