Champions League, sonte luhen dy super ndeshje (foto)

Edhe sonte luhen ndeshjet e xhiros së katërt të Champions League.

Në program, sonte janë ndeshjet e grupeve E,F,G dhe H, shkruen Rrokum.TV.

Dy ndeshje veçohen nga tjerat, Juventus-Lyon dhe Tottenham-Leverkusen./Rrokum.TV

screen-shot-11-02-16-at-07-49-am

Shperndaje në: