Champions League: Sonte na pret nji ndeshje e zjarrtë (foto)

Sonte luhen ndeshjet e xhiros se dyte te gares ma prestigjioze futbollistike n’Europe, Champions League.

Pa dyshim, ndeshja ma interesante pritet me qene ajo ndermjet Borussia Dortmund dhe Real Madrid, shkruen Rrokum.TV

Sahere qe kane luejt keto dy ekipe ndermjet vete, kane dhurue ndeshje te bukura dhe me shume golla.

Ndersa, keto jane komplet ndeshjet per sonte:

Shperndaje në: