Champions League: Sonte na pret nji ndeshje interesante (foto)

Edhe sonte luhen perballjet e gares ma presitgjioze europiane, Champions League.

Keto ndeshje jane te parafundit ne fazen e grupeve, prandaj edhe kane emocione te vecanta, sepse qartesohen gjanat, shkruen Rrokum.TV.

Ndeshja ma interesante pritet me qene ajo ndermjet Arsenal dhe PSG, qe zhvillohet ne Londer. /Rrokum.TV

skdskskdsdk