Champions League: Sot luhen këto ndeshje (Foto)

Edhe sot luhen ndeshjet e treta ne fazen e grupeve te Champions League.

Perballja ma interesante pritet me qene ajo ndermjet Barcelones dhe Manchester City, shkruen Rrokum.TV.

Tana ndeshjet fillojne ne oren 20:45.

screen-shot-10-19-16-at-07-04-am

Shperndaje në: