Chelsea e fortë për Leicester City’n (Video)

Chelsea ka shenue fitore të randësishme përballë kampionit aktual të Premierligës, Leicester City, me rezultat 3:0

Gollat për ekipin nga Stemford Bridge i realizuen: Diego Costa (7), EdenHazard (33) dhe Victor Moses (30).

Mbas kësaj fitore Chelsea asht ngjit në vendin e pestë në tabelë me 16 pikë të tubueme.
Kurse, Leicester gjenden në pozitën e 13’të me vetëm 8 pikë.

 


First Goal by enjoylivehdi

Shperndaje në: