Chelsea ja ban bajat lojën Manchester United’it

Chelsea ka shenue fitore te thelle ne derbin e Premier League kunder Manchester United.

Ekipi i Antonio Conte ka mposhte ate te Jose Mourinho me rezultat 4-0, shkruen Rrokum.TV

Qysh ne minuten e pare, Chelsea kaloi n’epersi me ane te Pedro, ndersa gollat tjere per londinezet i shenuen Cahill, Hazard dhe Kante./Rrokum.TV