Çka bahet me ndeshjen Shqipni-Maqedoni

UEFA ka vendosë që kjo ndeshje të luhet sot në oren 14:00.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 77’ shkaku i shiut të madh, kur rezultati ishte 1:1.

Sot loja vazhdon nga minuta 77, qe i bjen se kane me u luejt 13 minutat e kohes se rregullt dhe minutat shtese qe ka me i sinjalizue referi.

Shperndaje në: