Çka po ban Mourinho?! Don me i largue 11 lojtarë nga Manchester United

Jose Mourinho dëshiron me ba revolucion te Manchester United.

Portugezi ka vendosë me i largue 11 futbollistë nga ekipi i tij qysh në afatin kalimtar të Kallnorit.

Formacioni, të cilin ka me largue Mourinho kushton plotë 200 milionë euro.

Futbollistët, në të cilët nuk llogaritë ma portugezi janë:

Sergio Romero, Matteo Darmian, Phil Jones, Chris Smalling, Daley Blind, Morgan Schneiderlin, Bastian Schweinsteiger, Ashley Young, Henrikh Mkhitaryan, Memphis Depay dhe Wayne Rooney.

Shperndaje në: