Çka thotë Vokrri për Shkodrën?

Fadil Vokrri e ka konsiderue Shkodrën si shtëpi të Kosovës.

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, asht shprehë optimist për takimin në fushë.

“Kroacia asht favorit, por na kemi me ju sjellë shumë ekipeve probleme. Shkodra asht shtëpia jonë dhe besojmë se ka me na sjellë fat”, deklaroi Vokrri.

Shperndaje në: