Cuadrado, objektivi i AC Milan

Juan Cuadrado asht objektivi primar i Montellas për merkaton.

Trajneri i AC Milan po kërkon përforcime për sezonin e ri dhe insiston për blemjen e kolumbianit.

Kuqezijtë kanë me tentue me marrë futbollistin në formë huazimi me të drejtë blemje përfundimtare.

Chelsea që zotnon kartonin e 28 vjeçarit ka dhanë “ok” për shitjen e futbollistit, mbasi ka të tjerë objektiva në merkato.

Shperndaje në: