Dalin biletat e ndeshjes Shkëndija-Milan, këto janë çmimet

Krejt mbështetësit e Shkëndijës dhe dashamirët e futbollit prej sot kane me mujt me sigurue bileta për ndeshjen historike që Shkendija ka me luejt si vendes kunder Milanit.

Tue pa interesin e madh për ndeshjen e kthimit të play off të UEFA Europa League me Milanin me 24 Gusht në Shkup, asht vendose që biletat të lshohen qysh tash në shitje, ndërsa mvarësisht prej pozitave në stadium biletat dhe çmimet janë të ndame në disa kategori.

Shitja e biletave fillimisht ka me nisë online në rrjetin Mktickets, në Fan Shopin zyrtar të ekipit në qendër të Tetovës dhe te kiosku Monako në Tetovë, ndërsa ditët në vazhdim pika-shitje kane me u hape edhe në Shkup, Tiranë e Prishtinë.

tickets-el