Dardan Berisha me ekip të ri

Dardan Berisha asht transferue zyrtarisht në Polfarmex Kutno.

Ish basketbollisti i Sigal Prishtinës ka nënshkrue me ekipin polak.

Faqja zyrtare e ekipit ka konfirmue transferimin e reprezentuesit të Kosovës.

“Polfarmex Kutno ka shuter të ri në ekip”, thuhet në njoftim.

Berisha në edicionin e kaluem i ndihmoi Sigal Prishtinës të triumfojë në kampionatin e Kosovës, Kupën e Kosovës dhe Ligën Ballkanike.

Shperndaje në: