Dardanët mbërrijnë te stadiumi, dhezet atmosfera (foto)

Tifozët e Përfaqësueses së Kosovës, ‘Dardanët’, kanë mbërrit te stadiumi i Antalya’s, ku në orën 18:00, zhvillohet ndeshja mes Turqisë dhe Përfaqësueses së Kosovës.
 Me thirrje të ndryshme për Kosovën dhe Shqipninë, ata kanë dhez atmosferën në afërsi të stadiumit ku zhvillohet ndeshja, i cili tashma ka hapë dyert për tifozët.
2-atmosfera
Shperndaje në: