“David Luiz, edhe ma i keq se kur u largue nga Chelsea”

Simbas gazetarit francez, Julien Laurens, Chelsea ka ba nji gabim të madh me riblemjen e mbrojtesit David Luiz.

Në nji prononcim brutal për radio BBC, ai u shpreh: “Luiz nuk asht përmirësue dhe po kthehet mbrapa si nji lojtar edhe ma i keq.

“Nuk mendoj se ai ka mësue diçka që prej kur u largue, edhe pse luejti përkrah Thiago Silvas.