Del në shitje topi që humbi penalltinë Messi. Çmimi i pabesueshëm…(video)

Penalltia e gabueme nga Lionel Messi, në finalen e Kupës së Amerikës ka përfundue në duert e Pedro Vasquez, tifoz kilian që tash ka vendosë me shitë.

“Kam marrë shumë oferta dhe ma e nalta ka qenë prej 27 mijë eurosh. Unë due me shitë topin, sepse jam i sigurt se kanë me ma vjedhë”, u shpreh ai për Marca.

Kujtojmë që mbas humbjes me Kilin, Messi ka lajmërue tërheqjen e tij nga kombëtarja e Argjentinës, ku mbas shumë lutjeve u rikthye sërish.

Shperndaje në: