Derbi Trepça ’89-Besa, ky asht rezultati

Trepça ’89 ka mposhtë Besën në ‘Riza Lushta’ me rezultat 2:1 në Vala Superligën e Kosovës.

Lideri i Superligës së Kosovës, Trepça ’89 ka fitue derbin e kësaj xhiro kundër Besës së Pejës, të cilën e ka mposhtë me rezultat 2:1.

Ndeshja tjetër e zhvillueme në këtë orar mes Ferizajit dhe Llapit, ka përfundue pa golla 0:0.

Shperndaje në: