Diego Costa po largohet nga Chelsea

Sulmuesi i ekipit londinez Diego Costa, i cili nuk u paraqit në miqësoren që ekipi i tij e zhvilloi kundër Liverpoolit, ka postue nji foto në rrjetin social Instagram ku ka falenderue shokët e ekipit.

“Faleminderit shumë shokët e mi” ka shkrue Costa në Instagram ku shihet në foto së bashku me Ruben Loftus-Cheek, Willian, Fabregas dhe Pedro.