Djali i Pique nuk i përmban lotët tue pa babën derisa mposhtet nga Italia

Zhgënjimin dhe disfatën ndaj Italisë në ‘Euro 2016’ nuk e kanë përjetue veç lojtarët spanjollë, por edhe në tribunën VIP ka pasë lotë.

Djali i Gerard Pique, Milan në krahët e Shakirës nuk i përmbante lotët mbasi e ndjente zhgënjimin dhe dhimbjen e babës, shkruen ‘Marca’.

Italia mposhti 2-0 Spanjën tue e eleminue nga faza e 1/8 të Kampionatit Europian.

https://youtu.be/_72TzuH-aZ4

Shperndaje në: