Duhet me fitue që me luejt në Champions League

Anësori i Liverpool, Philippe Coutinho ka paralajmërue bashkë-lojtarët e tij se, ata duhet patjetër me fitue Europa League, në mënyrë që sezonin e ardhshëm me luejt në Ligën e Kampionëve.

The Reds luejnë sot finalen e Europa League ndaj Sevilla, në Basel.

“Nji fitore kishte me qenë fantastike për mue. E kam shijue këtë sezon, dhe nji trofe kishte me i ba mirë ekipit”, deklaroi braziliani.

Shperndaje në: