Durant dhe Carry ja sigurojnë fitoren Golden State Warriors (video)

Golden State Warriors arriti me mposhtë Phoenix Suns me rezultat 106-100.

Kevin Durant shënoi 37 pikë dhe 4 asistime tue qenë ma i dalluemi te Warriors, derisa Stephen Curry shtoi 28 pikë e 3 asistime.

Shperndaje në: