Dy golla për 3 minuta, Tottenhami përmbys Arsenalin

Tottenhami ka arritë të bajë përmbysjen në White Hart Lane, tue i shenu dy golla të shpejtë Arsenalit.

Aldeeweireld në minutën e 60’ dhe Kane në minutën e 62’, shenuen për Tottenhamin.

 

Shperndaje në: