Dybala ma i miri në botë për moshën e tij

Paulo Dybala asht lojtari ma i mirë në botë krahasue me moshatarët e tij, simbas Fabio Capellos.
”Asnji 22 vjeçar nuk ka dëshmue teknikën dhe personalitetin si Paulo Dybala”.
”Ai goll ndaj Sassuolos ishte absolutisht fantastik. Ai asht ma i miri në botë për moshën e tij”, u shpreh Capello.