E bujshme, Mourinho kërkon largimin e dy ‘yjeve’ nga Manchester United

Mbas krizës që po kalon, trajneri Jose Mourinho ka njoftue Wayne Rooneyn dhe Morgan Schneiderlin se nuk kanë vend në ekipin e Manchester United.

Tabloidi britanik “The Sun” ka zbulue që Mourinho i ka ba me dije Rooneyt se duhet me u largue nga Manchester United, nëse dëshiron me luejt vazhdimisht në formacionin bazë.

Shperndaje në: