E fundit: Xhaka asht nisë për në Londër

Mesfushori i Moenchengladbach, Granit Xhaka asht nisë për me shkue në Londër, për me kompletue marrëveshjen me ekipin e Arsenal’it.

Asht raportue se 23 vjeçari ka arritë marrëveshje personale me ekipin e Arsenal’it dhe shuma e këtij transferi asht 30 milionë euro.

Shperndaje në: