E pabesueshme: Trajneri i Argjentinës nuk e ka ftue yllin e saj

Trajneri i Argjentinës, Tata Martino ka ba publike listën e lojtarëve që kanë me marrë pjesë në Copa America.

Dhe, befasia ma e madhe ka ardhë. Sulmuesi në formë i Juventus’it, Paulo Dybala ka mbetë jashtë listës së ish-trajnerit të Barcelona’s.

Ai ka ftue lojtarë si Ezequiel Lavezzi që luen në Azinë e largët, tue lanë jashtë talentin Dybala.

Shperndaje në: