E pabesueshme: Zbardhet oferta bombastike e Milanit për Andrea Belotti (foto)

Simbas mediave italiane, Milan ka prezentue nji ofertë të jashtëzakonshme për sulmuesin e Torinos, Andrea Belotti.

Zyrtarët e Milanit kanë të gatshme 70 mln euro “cash”, plus kartonët e portierit brazilian Gabriel, mbrojtësit Antonelli dhe mesfushorit Kucka.

20170516_171511-681x515

Shperndaje në: