E papritun kjo deklaratë e Ibrahimovic

Sulmuesi i Manchester Unitedit ka befasue kur asht pyetë se çka po i mungon nga ish ekipi i tij, PSG.

Normalisht futbollistët falënderojnë dhe kujtojnë tifozët, por kjo nuk ndodh edhe me Ibrahimovicin, sepse atij po i mungojnë vetëm paret.

“Paga ime. Kjo asht ajo që më mungon”, tha Ibra për SFR Sport.