E pazakonshme çka ka ba ekipi i Benfica’s

Benfica asht nji prej ekipee ma të mëdha në Portugali.

Bahet fjalë për nji ekip mjaft të pasun.

Por, drejtuesit e ekipit kanë gjetë nji mënyrë të re e mjaft të pazakonshme për të përfitue pare.

Mediat portugeze raportojnë se Benfica, përveç fanellave dhe sendeve të ekipit, ka fillue të shesë edhe fustane për femna..

Në këtë mënyrë, Benfica dëshiron t’i shtojë sa ma tepër të hyrat në ekip tue ofrue edhe produkte që nuk mbajnë përfaqësinë e ekipit.

Shperndaje në: